Size bir telefon kadar yakınız
0507 098 70 18
Dil Seçin
tren

Tepebaşı Miras Avukatı

06.02.2019
Tepebaşı Miras Avukatı

Tepebaşı Miras Avukatı

Tepebaşı Miras Avukatı sizlere miras hukuku alanında özellikle yaşanılan paylaşım sorunlarının çözümü konusunda yardımcı olmaktadır. Hukuki alanda çözümlenmeyen çoğu miras sorununda hak kaybı yaşanabilmektedir. Bu yüzden bu alanda tecrübeleri ile işlemleri konusunda müvekkillerine her zaman etkili sonuçlar doğurun avukat Ceren Kerey sizlere miras hukuku alanında danışmanlık ve avukatlık hizmeti sağlamaktadır.

Özellikle karşılaştığımız sorunlar arasında kız çocuklarının erkek evlatlara göre daha az pay almaları veya evlilik dışından veya öz olmayan kardeşler arasında yaşanan miras sorunlarında veya  mirasın hile ile doğal olmayan bir sebepten ötürü başka kişilere satışının gösterilmesi gibi bir çok konuda yaşanabilecek hak kayıplarının önlenmesi amacı ile ;

– İzalei şuyu davalarında
– Mirasın Reddi davalarında
– Mirastaki Saklı Paylar hakkında
– Muris davalarında
– Vasiyetname hazırlanmasında
– Tapu iptali
– Tenkis Davalarında
– Mirastan Feragat sözleşmelerinde
– Miras Paylaşım sözleşmelerinde
– Yasal olarak miras paylaşımlarında
– Tapu hisse devirlerinde
– Babalık davalarında


Bu gibi durumlarda hak kayıplarını önlemek amacı ile miras avukatı davalarınızı yürütmeniz hak kayıpları yaşamamanız açısından oldukça önemlidir.Ancak illaki burada avukat ile çalışmanız gerekmiyor dilerseniz avukatınız olmadan da işlemlerinizi yapabilirsiniz. Herhangi bir zorunluluk kesinlikle yoktur. Fakat hak kayıpları yaşamamanız açısından sadece sizlerin menfaatine olacağını belirtmek isteriz.

miras avukatı olarak sizlere her türlü miras hukuku alanında avukatlık ve danışmanlık hizmeti veren ofisimize dilerseniz e-mail aracılığı ile dilerseniz telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilir sorularınızı veya sorunlarınızı bizlere iletebilirisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bize Ulaşın