Size bir telefon kadar yakınız
0507 098 70 18
Dil Seçin
tren

Eskişehir Boşanma Avukatı

22.01.2019
2 görüntülenme
Eskişehir Boşanma Avukatı

Eskişehir boşanma avukatı olarak aile hukuku konusunda Av.Ceren Kerey boşanma davalarında sizlere danışmanlık ve avukatlık hizmeti sağlamaktadır. Boşanma davalarının sorunsuz ve hızlı bir şekilde sonuçlanması kişilerin istediği tek hizmettir. Tabi boşanma sonrası hukuki açıdan sorun yaşamak istemeyen kişiler için aile hukuku konusunda eskişehir boşanma avukatı olarak yardımcı olabiliriz.

Boşanma davası süreçleri hafife alınmaması kendi başınıza çözümleme sağladığınızda ciddi ve telafisi olmayan sonuçlar açabilmesi mümkündür. Boşanma dilekçeleri dikkatli ve özenli bir şekilde hazırlanmalıdır. İnternette bulunan örnekleri değiştirerek hazırlanan dilekçeler sonucunda hiç beklemediğiniz bir anda hak kayıplarına yol açabilirsiniz. Bu tarz durumlar ile karşı karşıya kalmamak için boşanma avukatına danışmanınızı öneririz.

Hukuk açısından ; anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, evliliğin iptali, mal rejimi,velayet davası, nafaka davası veya velayet değiştirilmesi, iddet süresi ve iddetin kaldırılması gibi bir çok konuda sizlere Aile hukuku avukatı olarak hizmet vermekteyiz. Bu tarz dava süreçlerinde olumlu sonuç alarak hay kaybı yaşamadan hızlı bir şekilde sonuçlandırıması için bir avukatla çalışmanız çok önemlidir. Boşanma davası ve aile hukuku davaları sıkı usül kurallarına bağlı olduğu için yapılacak hataların kesinlikle telafisi bulunmamaktadır. Bu neden ile Eskişehir Boşanma Avukatı  olarak kesinlikle avukatlardan yardım almanızı  veya bu konu hakkında detaylı araştırma yapmanızı öneririz.

Boşanmak mı İstiyorsunuz ?

Çiftler arasında anlaşma sağlanır ve herhangi bir problem olmamış ise anlaşmalı boşanma davasını tercih edebilirsiniz. Boşanma avukatı sayesinde işlemlerin hızlı ve doğru bir şekilde hazırlanması ve sonuçlandırılması mümkündür. Tabi anlaşmalı boşanma davasının da belli başlı kuralları vardır. Anlaşmalı boşanma davaları ile ilgi yazımıza göz atabilirsiniz. Burada avukat çekişmeli boşanma davalarının aksine taraflar arasında anlaşma sağlayarak orta yol bulmaya çalışır ve boşanma davasını en hızlı şekilde sonuçlandırmak için çalışmalar yapar. Boşanma dilekçelerini hazırlar, mahkemeye sunar ve takibini sağlar.

Eskişehir Boşanma Avukatı Ceren Kerey olarak Aile Hukuku alanında sizlere avukatlık hizmeti vermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ahmet dedi ki:

    Eşimin ailesi yüzünden eşimin ailesinin evinden kopmak istemediği gibi kendi evini çocukları bırakıp bırakıp gitmektedir bu işten bende çok sıkıldım çocukların gelişi büyümesin de kötü etken oluyor kendi yaptıkları yetmiyor gibi bide boşanma davası açıyor ailesi akıl almaz şekilde para miktarı yazdırmış birde çocukları benden tamamen koparmak istiyorlar bana yardımcı olmazı isterim

Bize Ulaşın