Size bir telefon kadar yakınız
0507 098 70 18
Dil Seçin
tren

Boşanma Avukatı

05.02.2019
Boşanma Avukatı

Tepebaşı Boşanma Avukatı

Boşanma avukatı olarak aile hukuku ve boşanma davalarında edindiği tecrüberelerine dayanarak müvekkillerine her zaman danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Genellikle ” boşanma avukatı ” diye aramalar yapılsa da burada aslında bakılması gereken bilgi ve tecrübedir. Çünkü sizleri en iyi şekilde temsil ederek davanızın en iyi şekilde sonuçlanmasını sağlamak için yardımcı olmasıdır. boşanma avukatı olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Boşanma davalarında bireyler internet ortamında buldukları dilekçe veya protokol örneklerinden faydalanarak hareket edebilir.Ancak bu durumda telafisi olmayan kayıplara neden olabilirsiniz. Çünkü her davada olduğu gibi her boşanma davası da değişiklikler göstermektedir. Boşanma dilekçelerinde özenle ve dikkatlice hazırlanması gerekmektedir. Bu durumda Eskişehir boşanma avukatı olarak sizlere profesyonel olarak yardım sağlayabiliriz.

İyi bir boşanma avukatı olarak ; anlaşmalı boşanma davaları, çekişmeli boşanma davaları, boşanma protokolü, velayet davaları, nafaka davaları gibi bir çok aile hukuku alanında, yıllardır edindiği deneyim ve tecrübelerine dayanarak sizlere yardımcı oluyoruz. Aile Hukuku mahkemelerinde sıkı usul kuralları uygulandığı için yapılan ufak bir hatanın bile telafisi bulunmamaktadır. Bu neden ile Eskişehir boşanma avukatı ile hızlı bir şekilde bireylerin birbirinden boşanma ve boşanma sonuçları konusunda yardımcı olarak en doğru sonuçlarla sizlere yardımcı oluyoruz.

Boşanma türleri genellikle iki alanda incelenmektedir. Anlaşmalı boşanma davaları ; en az bir yıl çiftlerin evli kalması, her konuda anlaşmaya varması durumunda çekişmeli boşanma dava dosyalarına göre daha hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır. Fakat bireyler anlaşamadıkları durumda ve boşanma isteniyorsa bu tür durumlarda çekişmeli boşanma davası açılarak işlem mahkemece sonuçlandırılmaktadır. Bu süre diğer boşanma türüne göre daha uzundur.

boşanma avukatı olarak sizlere aile hukuku konusunda her zaman bilgi ve tecrübemize dayanarak yardımcı olmaktayız, soru ve talepleriniz için 0507 098 70 18..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bize Ulaşın