Size bir telefon kadar yakınız
0507 098 70 18
Dil Seçin
tren

Eskişehir Ceza Avukatları

29.01.2019
Eskişehir Ceza Avukatları

Eskişehir Ceza Avukatları

Eskişehir’de faaliyet gösteren Kerey Hukuk ve Avukatlık Bürosu, Eskişehir Ceza Avukatı kadrosu ile müvekkillerine her zaman ceza hukuku davalarında cezai şikayet,kavuşturma,soruşturma,suç ve diğer ceza dava dosyalarında danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. Ceza hukuku konusunda deneyim ve tecrübelerine dayanarak, müvekkillerine en etkili sonucu sağlamak için hukuki alanda destek vermektedir.

Türkiye Cumhuriyetinde ceza yargılaması Türk Ceza Kanunu ve Ceza Mahkemesi Kanununa dayanarak sonuçlandırılmaktadır.  Burada Türk Ceza Kanunu cezaları belirlerken, Ceza mahkemeleri ise usul ve prosedürlerin nasıl ilerleyeceği konusunda işlem göstermek tektedir.

Bünyemizde bulunan ceza avukatlarımız ; Ağır ceza mahkemeleri, Sulh Ceza ve Asliye Ceza Mahkemelerinde sanık, müdafi ve müşteki vekili olarak müvekkillerini temsil ederek hizmet vermektedir. Ayrıca verilen kararların itirazında, temyiz dilekçesi hazırlanmasında, cezaevinde tutuklu ve hükümlü ziyaretlerini gerçekleştirmektedir. Avukatlarımız, “sanık veya şikayetçi” olan müvekkillerine her türlü ceza dava dosyalarında savunma hazırlamakta ve duruşmalarında müvekkillerini temsil etmektedir.

Ceza davaları oldukça hassas bir noktadır. Çünkü kişinin hürriyetini elinden alabilecek sonuçlar doğurabilmektedir. Bu yüzden dikkatli, hassas ve profesyonel bir şekilde ilerlenmesi gerektiği için Eskişehir Ceza Avukatları olarak bizlerden faydalanabilirsiniz.

Ceza Hukuku Davalarında Avukatlarımızın Hizmetleri ;

– Şikayet dilekçesi ve eklerinin hazırlanması
– Kollukta ve Savcılıkta ifade alınması sırasında
– Ağır Ceza Mahkemelerinde sanık müdafi ve müşteki vekil olunması
– Asliye Ceza Mahkemelerinde sanık müdafi ve müşteki vekil olunması
– Sulh Ceza Mahkemelerinde sanık müdafi ve müşteki vekil olunması
– Temyiz dilekçesinin hazırlanması
– Tutuklama ve koruma kararlarına itiraz edilmesi
– Cezaevinde tutuklu veya hükümlü ziyaretlerinin yapılması

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bize Ulaşın