Size bir telefon kadar yakınız
0507 098 70 18
Dil Seçin
tren

Ceza Avukatı Eskişehir

24.02.2019
Ceza Avukatı Eskişehir

Ceza Avukatı

Ceza Avukatı, Türk Ceza Kanuna göre suçları önlemek amacı ile düzenlenmiştir.Türkiye’de işlenmiş olan suçlara karşılık belirlenmiş yaptırımlar, hem Türk Ceza Kanunu hem de Ceza Muhakemeleri Kanunu çerçevesinde belirlenmiştir. Hem suç hem de bunun karşılığı olan ceza açık bir şekilde yazılmıştır. Bu alanda olan Eskişehir Avukat, bütün noktalarda konuya hakim olmalıdır.

Ceza Avukatı Neden Önemlidir?

Ülkemizde sanık ya da şüpheliye, dünyanın her yerinde olduğu gibi birtakım haklar tanınmıştır. Ancak avukatı olmayan ya da bu konuda bir talep oluşturmayan kişiler, bunlardan habersizdir. Ceza avukatı; müvekkilini her yerde temsil etme hakkına sahiptir.  Gözaltı süreci bunun başında gelmektedir. Soruşturma sırasında yine avukat hazır bulunur. Kovuşturma başladığı zaman yine aynı kişi refakatçidir. Süreci başından sonuna kadar takip eder. Olası yaptırımlar ve ortaya çıkacak hukuki süreçler konusuna her zaman müvekkilini bilgilendirmektedir. Ceza Avukatı bunu yaparken, bir yol haritası çizmektedir. Sizin her türlü hakkınızı korumak için çalışmaktadır. Bu açıdan bakıldığında ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunu söylemek şarttır.

Ceza hukukunda avukatın tecrübeli olması son derece önemlidir. Birçok kişiye göre bunun süresi 5 yıl şeklindedir. Bu tip bir CV’ye sahip olan Ceza Avukatı , size dava boyunca yardımcı olacak ve her türlü hakkınızı başarılı bir şekilde muhafaza edecektir. Türkiye’de ağır ceza olarak bilinen bir kavram söz konusudur. Bu tip davalar, en yüksek bir şekilde görevini yapan ve 3 üyeden oluşan ağır ceza mahkemesinde görülür. Böyle davalarda avukatın ne kadar tecrübeli olduğu büyük bir önem arz ezer. Eskişehir sınırları içerisinde görev yapan avukat, bu konuya dair deneyime sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bize Ulaşın