Size bir telefon kadar yakınız
0507 098 70 18
Dil Seçin
tren

Eskişehir Marka ve Patent Hukuku Avukatı

Eskişehir Marka ve Patent Hukuku Avukatı

Eskişehir Marka ve Patent Hukuku Avukatı

Haksız rekabetten korunmayı sağlayan marka hukuku alanında Eskişehir marka ve patent hukuku büromuz farklı faaliyet alanlarında şirketlerin marka yönetiminde ihtiyaç duydukları hukuki yardımı sağlamaktadır. Marka portföylerinin yönetimi konusunda hukuki danışmanlık süreci süregelen davaları da kapsamaktadır. Marka tescili, markanın korunması, itiraz, yenileme gibi marka hukuku alanına giren tüm marka işlemleri için Türk Patent Enstitüsü üzerinden gereken uygulamaları yapmaktayız.

Marka ihlallerinin izlenmesi, araştırılmasını gerçekleştiren büromuz markanıza zarar veren firmalara ihtar göndermekte ve dava açarak markanızı korumaktadır. Pazar büyüdükçe marka taklitleri ve var olan markaya gönderme yapan markalar haksız rekabet etmektedir. Bu haksız rekabeti önlemek için ilgili kanun ve yönetmelikler uyarınca markanızı koruyabilirsiniz. Taklit mal üreticilerinin haksız rekabet davalarında marka hükümsüzlüğü kararı alınabilmektedir Böylece markanıza zarar veren taklit malların satılması önlenmiş olmaktadır.

Eskişehir Patent Hukuku Avukatı

Eskişehir’de patent hukuku alanında büromuz başarılı davalara imza atmıştır. Haksız rekabetin önlenmesinde doğru hukuki hamlelerin önemi büyüktür. Şirketinizin patent alma ve patent aldıktan sonraki işlemler, değişimler gibi gerekli hukuki başvurularını yapmaktayız.

Türk Patent Enstitüsünün kararlarının iptali gibi davalarda deneyim sahibi olan hukuk bürosu olan Eskişehir patent hukuku hakkında tüm sorularınızı yanıtlıyoruz.Marka ve patent davalarında müvekkillerimizin yararına sonuç alabilecek araştırma ve kapasitesine sahibiz.

Marka Ve Paten Hukuku Davalarında Başarı

Marka ve patent hukuku davalarında başarıyı getiren avukatın yöntemleridir. İzlediğimiz yöntemler deneyim sonucunda başarılı olmuş yöntemlerdir. Eskişehir marka patent hukuku avukatı arayan herkes için mevcut sorunlarına çözüm odaklı yaklaşan hızlı ve sonuca odaklı sunuyoruz. Marka hukukunda yaşanan değişimlerin takip edilmesi bu alanda hukuk büromuzu artı değer katmaktadır.

Marka ve patent hukukunda çözüm odaklı ve az maliyetli hukuki sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Hukuki inceleme, devir, bir arada var olma gibi bu alanın konusu olan hukuki işlemlerde müvekkillerimizi her detayda bilgilendirerek hareket ediyoruz. Eskişehir’de marka ve paten hukuku davalarındaki başarılarımız her davayı özel olarak takip etmemizle bağlantılıdır. Her davayı kazanmak ve az maliyetle sonuçlandırmak için hizmet sunuyoruz.

Eskişehir marka ve patent avukatı olarak yaptığımız hizmetler ;

-Marka ve patent başvurusu ve tescili
-Marka ve patent başvurusuna itiraz
-Marka ve patent yenileme ve devir işlemleri
-Marka ve patent hakları ihlalinin takip edilmesi
-Marka ve patent rehini,lisansı ve haczi
-Marka ve patent hakları tecavüzünde ihtiyati tedbir, baskın ve el koyma işlemleri

Eskişehir avukat Ceren Kerey sizlere her alanda danışmanlık ve avukatlık hizmeti sağlamak için  0507 098 70 18 numara üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bize Ulaşın